28 грудня 2022 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01 відбувся публічний захист дисертації Юзик Ольги Протасіївни «Теоретичні та методичні засади підготовки вчителя інформатики у Польщі (друга половина XX – поч. XXI ст.)», поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Офіційні опоненти:

• доктор педагогічних наук, професор МАКСИМЕНКО Анатолій Петрович, Київський національний лінгвістичний університет, проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків;
  • доктор педагогічних наук, професор ГОРБАТЮК Роман Михайлович, Тернопільський національний педагогічний університет, завідувач кафедри машинознавства і транспорту;
  • доктор педагогічних наук, доцент КУЧАЙ Олександр Володимирович, Національний університет біоресурсів та природокористування, професор кафедри педагогіки.