Пономаренко Вадим Юрійович, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти психолого-природничого факультету спеціальностей Середня освіта (Природничі науки) та Менеджмент (Управління навчальним закладом)  в особі уповноваженого представника студентського самоврядування університету, включений до Асоційованого членства у ГС «Українська Студентська Ліга».
Українська Студентська Ліга (УСЛ) — українська громадська спілка, створена студентами для студентів з метою розвитку та всебічної підтримки спільноти, рухів та проєктів, що на добровільних засадах об'єднує осіб, які навчаються у закладах вищої освіти, а також органи студентського самоврядування, інші самоврядні студентські організації для здійснення та захисту їх прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.
Цілі Української Студентської Ліги:
  • впливати на державну молодіжну політику;
  • розбудовувати платформу для національного діалогу серед молоді;
  • формувати основи громадянського суспільства;
  • реалізовувати студентські благодійні проєкти .
Пріоритетами Української Студентської Ліги є відстоювання інтересів студентів, захист прав студентів, культурно-розважальна діяльність, програми академічної мобільності студентів, підтримка та допомога студентським ініціативам.