11-12 лютого 2023 року відбувся ІІІ форум «Хореографія без кордонів», який започаткований професорсько-викладацьким складом кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету. За сприяння адміністрації ЗВО на чолі з ректором професором Русланом Постоловським, деканом художньо-педагогічного факультету доцентом Наталією Дзюбишиною, завідувачкою кафедри хореографії доцентом Ларисою Маркевич, а також організаційним комітетом ГО «Рівненська секція ради танцю» доцентом Еллою Манелюк, ст.викладачем Ольгою Шевчук, ст. викладачем Дмитром Манелюком, профорієнтаційний захід третій рік поспіль об‘єднує хореографів з усієї України з метою вирішення актуальних питань у галузі хореографії.

ІІІ Форум «Хореографія без кордонів» - це платформа для обміну досвідом між практиками, цікава можливість отримати практичні навики у різних напрямах хореографії. Хореографічне мистецтво, як і будь-яке інше - не стоїть на місці. Перебуваючи в пошуку нових форм та сенсів, хореографія в синергії з іншими мистецтвами рухається, змінюється, еволюціонує, або ж трансформується з метою донесення до глядача ідей, емоцій, сенсу, пошуку нових методик підготовки хореографів-виконавців. Зберігаючи поняття «школа», митці йдуть у творчих пошуках новітніми поступами. Тому саме такий формат форуму дозволяє донести мету даного заходу. Він включає в себе методико-теоретичні, інноваційні, інформаційні, експериментально-практичні, базові, популярні, соціальні та інклюзивні напрями в хореографічному мистецтві. Якщо ви бажаєте розвиватися, пізнавати нове, маєте авторські методики, якими готові поділитися з іншими, тоді вам до нас! Налагодження дружньої співпраці між хореографами, обмін інформацією та поглиблення знань - це і є метою форуму. У програму було включено 8 майстер-класів, які було проведено викладачами кафедри хореографії РДГУ.