25 лютого 2023 року в м. Тернопіль відбувся Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «ART DIALOGUES». Організатори конкурсу доцент кафедри хореографії РДГУ, заслужений діяч мистецтв України Манелюк Елла Валеріївна, старший викладач кафедри хореографії РДГУ Манелюк Дмитро Іванович. Конкурс відбувся за підтримки ректора РДГУ проф. Постоловського Руслана Михайловича, художньо-педагогічного факультету РДГУ, директора КЗ "Рівненський міський палац культури" Чугуєвця А.О. та International festival groop. У конкурсній програмі брали участь 24 хореографічні колективи з Вінницької, Львівської, Рівненської, Волинської, Хмельницької, Тернопольської областей.

Журі конкурсу:

Лариса Маркевич -кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувачка кафедри хореографії РДГУ;

Петро Наку- лауреат міжнародних конкурсів, фіналіст проєкту “Танцюють всі-4”, педагог-балетмейстер сучасної хореографії в «Totem Dance School», хореограф, в минулому артист балету «KYIV MODERN BALLET» під керівництвом Раду Поклітару;

Дмитро Лека - головний балетмейстер Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім.І.Франка, асистент кафедри сценічного мистецтва і хореографії ПНУ імені Василя Стефаника, співзасновник та керівник MAASAI DANCE SCHOOL

Одним із пріоритетних завдань фестивалю було представлення університету, факультету та кафедри. Викладачами кафедри був  проведений профорієнтаційний захід для керівників та учасників колективів, а також надана методична допомога.