У рамках проекту «У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України»,

присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США, і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні 5 жовтня 2017р. у Рівненському державному гуманітарному університеті за сприяння Ректора університету професора Р.М.Постоловського та декана історико-соціологічного факультету кандидата історичних наук В.М.Шеретюка відбулася лекція випускника фулбрайтівської програми, доктора політичних наук, доцента кафедри політології «Острозька академія» Юрія Мацієвського на тему: «У пастці гібридності: зиґзаґи трансформацій політичного режиму в Україні».

Студенти історико-соціологічного факультету мали змогу детально ознайомитися з можливостями Програми академічних обмінів імені Фулбрайта та прослухати цікавий виклад актуального у наш час матеріалу щодо траєкторій політичних змін в Україні.

За детальною інформацією щодо можливостей участі у Програмі академічних обмінів імені Фулбрайта усіх зацікавлених просимо звертатися в Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами.