19.02 у рамках угод про співпрацю та виконання програми неформальної освіти (розширення освітнього простору за участі гостьових професорів) студенти та НПП кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства відвідали публічну лекцію (воркшоп) від Ради молодих учених та представника українських медіа Є.Саннікова: креативного директора, керівника департаменту інновацій та досліджень кіностудії film.ua; 23 роки у медіа, з них 11 працював артдиректором на телебаченні та 12 – у кіноіндустрії; займається розробкою науково-популярних фільмів (серед клієнтів телеканали discoveryartetf1, zdf), візуальним стилем телеканалів і кіно-проєктів; консультанта знімальних груп щодо застосування новітніх технологій у продакшні на тему «Штучний інтелект у кіноіндустрії» (Орг. – декан ф-ту івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, проф. КНУКіМ Т.І.Совгиря) (відп. від кафедри – проф. С.В.Виткалов), а також проведено зустріч студентів кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства з відомим організатором фестивального руху та івент-програм (зокрема фестивалю, присвяченого М. Вінграновському, м. Первомайськ, Миколаївської обл.) Олександром Висоцьким (15.02, орг. – Виткалов С.В.).