Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 21.02.2024 р. №220 наукові журнали РДГУ:

«Мистецька освіта та розвиток творчої особистості». Спеціальності: 011, 014, 015 (головний редактор: Сверлюк Ярослав Васильович, доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту мистецтв);

«Природнича освіта та наука». Спеціальності: 091, 101 (головний редактор: Грицай Наталія Богданівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри природничих наук з методиками навчання);

«Українська культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку». Спеціальності: 022, 028 (головний редактор: Виткалов Сергій Володимирович, доктор культурології, професор, професор кафедри івент-індустрії, культурології та музеєзнавства)

включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія Б).

Щиро вітаємо головних редакторів і членів редакційних колегій!

Зичимо мирного неба, міцного здоров'я, наснаги, креативних ідей, вагомих наукових здобутків на освітянській ниві України!