23 квітня 2024 року на допомогу освітньому процесу

наукова бібліотека РДГУ провела  інформаційну годину

«Довідково-енциклопедичні видання ХІХ-ХХ ст.

(з фонду рідкісних і цінних видань наукової бібліотеки РДГУ)»

Під час проведення заходу працівники читального залу №1 Смірнова Ірина Геннадіївна та Братащук Олена Володимирівна ознайомили студентів 1-го курсу філологічного факультету зі словниками з української мови, їх структурою, історією створення. Розкрили значення та інформаційну цінність довідкових видань для освіти і науки. Студенти дізналися багато цікавого і про інші довідково-енциклопедичні видання з фонду рідкісних і цінних видань наукової бібліотеки РДГУ, які були представлені в експозиції виставки.

До проведення заходу долучилася Гаврилюк Наталія Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови РДГУ.

Отриманою інформацією студенти скористалися при виконанні завдань практичного заняття.