09 травня відбулась зустріч в.о. ректора Рівненського державного гуманітарного університету професора Романа ПАВЕЛКІВА з військовослужбовцем, науковцем, професором Максимом ГОНОМ. Максим Мойсейович,  сміливо прийнявши виклики сьогодення, у перші дні війни пішов добровольцем - і, без жодних вагань, працюючи на посаді професора катедри всесвітньої історії, будучи високопрофесійним науковцем, ім'я якого відоме не лише вітчизняній науковій спільноті, а й закордонній, безапеляційно змінив викладацьку катедру на військові окопи, прагнучи долучитися до благородно-героїчної справи - визволення нашої України від загарбницької навали ворога.

Зустріч відбулась у невимушеному форматі, але, разом з тим, на професійному рівні були обговорені реалії, перспективи та шляхи розвитку науки, освіти в Україні, у Рівненському регіоні та в нашому університеті зокрема. Роман Володимирович та Максим Мойсейович поділились баченням можливості здійснення професійних управлінських кроків на шляху здійснення необхідних реформ та менеджменту, направлених на розвиток університету.

Дякуємо за співпрацю!

Й особлива шана нашому колезі, Максиму ГОНУ, за його мужньо-героїчне прагнення захищати Україну від ворога в лавах ЗСУ!

Пишаємось ВАМИ!