Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

З нагоди Дня вишиванки кафедра ТПФКіС спільно з українською федерацією «Спорт заради миру» провели Національну руханку у вишиванках “Дякуємо ЗСУ”, основною метою якої є єднання українців та міжнародної спільноти по всьому світу в їх підтримці ЗСУ та незламного українського народу, підвищення рівня рухової активності.

Руханка відбулася 16 травня 2024 року у спортивній залі РДГУ. Участь прийняло понад 80 учасників, серед яких здобувачі вищої освіти та викладачі університету.