20 травня відбулася зустріч виконуючого обов’язки ректора Рівненського державного гуманітарного університету Романа ПАВЕЛКІВА з директором Рівненського обласного центру зайнятості Надією ПЛЮТИНСЬКОЮ. Обговорили подальшу взаємодію університету з обласним центром зайнятості та результати співпраці щодо реалізації Постанови Кабміну України «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці». Отримати ваучер можуть окремі категорії громадян, які при цьому мають професійну-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні та не проходили навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття протягом останніх 3 років. Зокрема, це: люди віком старше 45 років (до настання пенсії за віком); ветерани, учасники бойових дій; внутрішньо переміщені особи працездатного віку; особи з інвалідністю; люди, що отримали поранення внаслідок військової агресії, або пройшли полон. До обговорення долучилися представник центру зайнятості Евеліна ІВАНЮК, завідувач кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної) імені проф. Т. І. Поніманської Ілона ДИЧКІВСЬКА, відповідальний секретар ПК Василь ЛЕВЧУК, працівники бухгалтерії та планово-фінансового відділу університету Зоряна ЄДИНЕЦЬ та Вікторія МЕЛЬНИК. Погодили розширення співпраці по залученню громадян до програм навчання за ваучером в університеті та подальші перспективи спільної роботи за новими проектами. За результатами роботи  Роман ПАВЕЛКІВ та Надія ПЛЮТИНСЬКА підписали «МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Рівненським обласним центром зайнятості  та Рівненським державним гуманітарним університетом».