24 травня 2024 року кафедра української мови імені професора К. Ф. Шульжука Рівненського державного гуманітарного університету виступила співорганізатором Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Славістичні студії в сучасному філологічно-дидактичному просторі», яка проходила в Хмельницькому національному університеті. Захід традиційно приурочений до Дня слов’янської писемності і культури.

Конференцію відкрили ініціатори цього форуму – науковці з кафедри слов’янської філології ХНУ: Неля Володимирівна Подлевська, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри, і Людмила Леонідівна Станіславова, кандидат філологічних наук, доцент, декан гуманітарно-педагогічного факультету.

Натхненне, сповнене патріотизму вітальне слово під час відкриття виголосила доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови РДГУ Наталія Миколаївна Совтис. А на пленарному засіданні змістовною доповіддю про діалектизми в романі культового прозаїка В. Шкляра «Троща» гідно презентувала кафедру магістрантка Ольга Захарчук.

Конференцію продовжили засідання секцій, у роботі трьох із яких також узяли участь студенти філологічного факультету РДГУ.

Цей науковий форум став потужним майданчиком для наукового зростання студентської молоді та вчергове засвідчив взаємну зацікавленість філологів-наставників обох університетів у такій співпраці.