24-26 травня викладачі кафедри практики англійської мови та методики викладання Рівненського державного гуманітарного університету Наталія Антоненко, Олена Касаткіна-Кубишкіна та Алла Фрідріх взяли участь у щорічній конференції для викладачів англійської мови TESOL-Ukraine Convention 2024 “Compassionate ELT: Voices of Resilience and Diversity in a Time of War”, яка проходила у Львові.

Захід розпочався вітальним словом аташе з питань навчання англійської мови при Посольстві США Джен МакАртур (Jen MacArthur) та презентацією нових освітніх проєктів, які реалізуються за підтримки Regional English Language Office (RELO).

Протягом трьох днів роботи конференції викладачі відвідали численні майстер-класи, заглибилися в актуальні проблеми та новітні методики навчання англійської мови, обговорили питання емоційного інтелекту та емоційного вигорання, соціоемоційного навчання та підвищення стійкості.

Старший викладач Наталія Антоненко разом із колегами з інших ВНЗ виступила з презентацією “Enhancing English Teaching In Ukraine: Leveraging Digital Technologies for 21st-Century Educators”, у якій була представлена нова колективна монографія “Digital Technologies for Teaching English as a Foreign/Second Language”, що покликана допомогти викладачам використовувати цифрові технології на заняттях.

“Ми вважаємо, що такі зустрічі допомагають викладачам англійської мови не тільки у академічному зростанні, але й особистому розвитку, оскільки пропонують чудову можливість зустрітися, обмінятися думками та цінним досвідом, а також окреслити вектори співпраці на наступний навчальний рік” – наголосила президент TESOL-Україна Олена Іллєнко.