Деканат та студактив Факультету історії, політології та міжнародних відносин відзначаючи 2 червня День захисту Дітей взяли участь у проведенні заходів, які відбувалися в парку імені Тараса Шевченка. Зокрема, в парку проводилося рекламно-агітаційне представлення різних ЗВО у контексті заходу "Пікнік пластунів Рівненщини", у тому числі Рівненського державного гуманітарного університету. Для майбутніх абітурієнтів нами (ФІПМВ) було проведене ознайомлення із нашим закладом, спеціальностями, можливостями та особливостями життя нашого факультету. У парку були розміщенні рекламні палатки факультету, викладачі та студенти активно спілкувалися зі вступниками, роздавали рекламну продукцію та відповідали на численні питання.