4 червня у світі відзначається Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії, а в Україні цей день є ще й Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок військової агресії росії проти нашої країни.

Колектив Рівненського державного гуманітарного університету долучився до Всеукраїнської акції «Голоси дітей», присвяченої пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.

В. о. ректора професор Павелків Р. В., професори, викладачі, працівники й здобувачі вищої освіти університету пов’язали дзвіночки на дерева біля пам’ятника вчительки, адже, на превеликий жаль, ці діти вже ніколи не відвідають жоден заклад освіти, їм ніколи не задзвонить шкільний дзвінок. Дзвіночками, які символізують голоси вбитих маленьких українців, вшанували пам’ять про тих діток, чиї голоси більше ніколи не звучатимуть...

На сьогоднішній ранок російські нелюди забрали життя 550 дітей. Доки проходила акція, українських янголяток, вбитих росією, вже 551.

Ми пам’ятатимемо кожного невинно вбитого маленького українця, кожну маленьку українку! Вічна пам’ять!