2 червня 2024 р. художниця, старша викладачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету  Іванна Токар презентувала свою виставку  художнього текстилю у Рівному. З вітальним словом до мисткині звернулися доцентка кафедри Любов Крайлюк, старша викладачка кафедри Віра Чернієнко, голова Рівненської обласної організації Національної спілки художників України Петро Подолець, вихованці педагогині. Творча імпреза зібрала студентів, випускників, друзів та мистецьке середовище Рівненщини.

Іванна Токар веде активну творчу діяльність, демонструючи свої твори як в Україні, так і за кордоном. В експозиції представлено текстильні роботи останніх років.  Бажаємо мисткині та педагогині подальших творчих здобутків!