11 червня 2024 р. викладачами психолого-природничого факультету, кафедри філософії РДГУ, духовенством та викладачами Рівненської Духовної Семінарії ПЦУ під егідою Рівненського державного гуманітарного університету та Рівненської єпархії Православної Церкви України був проведений круглий стіл «Духовність як ресурс ментальної стійкості під час війни». Низка науково-практичних питань, озвучених як професорсько-викладацьким складом (проф. Роман Павелків, проф. Валентина Безлюдна, проф. Віталій Павелків, проф. Ірина Панчук, проф. Катерина Шевчук, доц. Олена Ставицька, проф. Тетяна Шамсутдинова-Лебедюк, проф. Володимир Борщевич, доц. Оксана Ворон) так і духовенством (митр. Іларіон, прот. Віталій Лотоцький, прот. Володимир Тимків, прот. Петро Мартинюк, капелан Віталій Кузін, капелан Святослав Шинкарук, диякон Андрій Мартинюк) під час роботи, стосувалися особливостей служіння медичного капелана під час війни, історичного досвіду військового капеланського служіння, проблем збереження ментального здоров’я під час війни, ролі цінностей у формуванні національної ідентичності в часи війни. Підсумком роботи круглого столу стала резолюція щодо розвитку співпраці та розробка практичних завдань її реалізації між Рівненським державним гуманітарним університетом та Рівненською єпархією Православної Церкви України.