20 червня 2024 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради, що відбулося у змішаному форматі, проведено публічний захист дисертації ЗАКОПЦЯ Михайла Львовича на тему «Формування фахової компетентності майбутніх виконавців-духовиків у процесі модернізації вітчизняної музичної освіти», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Сверлюк Ярослав Васильович, декан факультету музичного мистецтва, професор кафедри духових та ударних інструментів Рівненського державного гуманітарного університету

Голова ради:

• Виткалов Сергій Володимирович, доктор культурології, професор, професор, професор кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства, Рівненський державний гуманітарний університет.

Рецензенти:

• Палаженко Олег Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри духових та ударних інструментів, Рівненський державний гуманітарний університет.
  • Цюлюпа Наталія Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри естрадної музики, Рівненський державний гуманітарний університет.

Опоненти:

• Потапчук Тетяна Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.
  • Світайло Світлана Валеріївна, кандидат педагогічних наук, старший  викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.