24 червня 2024 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01 відбувся публічний захист дисертації ШЛІХТИ Ганни Олександрівни «Теоретичні та методичні засади формування ціннісно-деонтологічних компетентностей майбутніх фахівців ІТ-галузі у процесі професійної підготовки», поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти (011-Освітні, педагогічні науки)

Офіційні опоненти:

• доктор педагогічних наук, професор ГОРБАТЮК Роман Михайлович,, завідувач кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;
  • доктор педагогічних наук, професор МІРОШНІЧЕНКО Валентина Іванівна, професор кафедри педагогіки Національного університету біоресурсів і природокористування України;
  • доктор педагогічних наук, професор МУКАН Наталія Василівна, професор кафедри педагогіки та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».