25 червня 2024 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01 відбувся публічний захист дисертації БОСОЇ Віти Петрівни «Теорія і методика професійної підготовки майбутніх філологів засобами сучасних інформаційних технологій», поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти (011-Освітні, педагогічні науки)

Офіційні опоненти:

• доктор педагогічних наук, професор БІЛАВИЧ Галина Василівна,, професор кафедри початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;;
  • доктор педагогічних наук, професор КОМАР Олег Станіславович, завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • доктор педагогічних наук, професор ПАВЕЛКІВ Катерина Миколаївна, професор кафедри іноземних мов Рівненського державного гуманітарного університету.