«Я не пишу про те, що знаю.

Мені це не цікаво.

Я пишу про те, чого не знаю,

і чого не знає читач».

(Мирослав Дочинець)

«Мирослав Дочинець: літературний портрет»

(До 65-річчя від дня народження)

З нагоди цієї дати  в читальному залі №1

09.09. 2024 року  бібліотека РДГУ провела  для студентів

1-го курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин годину цікавих повідомлень, присвячену Мирославові Дочинцю, українському письменнику, журналісту, видавцю, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Ім’я Мирослава Дочинця знають і шанують далеко за межами нашої країни. Його твори перекладаються англійською, французькою, польською, угорською, словацькою, італійською, японською та іншими мовами. Вони приваблюють читачів актуальністю та неординарними сюжетами, філософсько-психологічною спрямованістю, щирістю, добротою, яскравими образами, афористичністю, життєвою мудрістю.

Під час проведення заходу завідувачка сектору Кучерук Ірина Миколаївна та провідний бібліотекар Балтаг Олена Володимирівна ознайомили  студентів з життєвим і творчим шляхом письменника.

В програмі заходу були висвітлені такі питання:

• «Белетрист сонячного серця» (Мирославові Дочинцю-65: штрихи до літературного портрета);
  • «Поліфонія художнього світу Мирослава Дочинця («Вічник», «Горянин», «Криничар», «Мафтей»).
  • «Мирослав Дочинець – голос мудрої любові».

В експозиції виставки були представлені  художні твори, видання та публікації, присвячені життю та творчості письменника.