19 вересня 2024 р. здобувачі вищої освіти Рівненського державного гуманітарного університету прийняли активну участь в обласному спортивно-масовому заході серед здобувачів освіти до Міжнародного дня студентського спорту. Захід відбувся на базі спортивного комплексу Національного університету водного господарства та природокористування, за ініціативи Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та ГО "Спортивна студентська спілка молоді Рівненщини".

У запеклій спортивній боротьбі здобувачі вищої освіти РДГУ стали срібними призерами у змаганнях з міні-футболу, срібними призерами (юнаки) та бронзовими призерами (дівчата) у змаганнях зі стрітболу та посіли 5 місце серед 10 команд з настільного тенісу.

Окрім того, студенти-вболівальники мали змогу проявити свою фізичну підготовленість та отримати призи у різноманітних спортивних конкурсах, які організували працівники обласного комунального закладу "Спорт для всіх".