11 жовтня в Арт-просторі Рівненського державного гуманітарного університету кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука  відкрила виставку до Дня художника.

З вітальним словом до викладачів та студентства звернувся ректор, професор Роман Павелків.

День художника в Україні відзначається щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента (№ 1132/98 від 9 жовтня 1998 р.)

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, художній текстиль, майстерна кераміка, художнє дерево – невід'ємна частина виставок викладачів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука.

Творчі досягнення свідчать про потужний потенціал та про професійну школу підготовки художників.

Дякуємо нашим Захисникам за можливість жити, вчитися і творити!