Викладачі кафедри документальних комунікацій та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету активно долучилися до обговорення актуальних питань енергоефективності та збереження довкілля. У рамках міжнародного проєкту Net Zero Cities відбувся круглий стіл, присвячений потенціалу біомаси як альтернативного джерела енергії.

Модератором дискусії виступив завідувач кафедри документальних комунікацій та менеджменту РДГУ, доктор економічних наук, професор Тарас Микитин.

Захід об’єднав представників різних галузей: комунальних підприємств, органів місцевого самоврядування, екологів, бізнесу та науковців.

Учасники обговорили можливості використання біомаси для зменшення викидів вуглекислого газу та підвищення енергетичної незалежності регіону. Були розглянуті питання впровадження відповідних технологій, економічної доцільності таких проектів та бар’єри, які можуть виникнути на шляху їх реалізації.

«Використання біомаси – це не лише крок до збереження довкілля, але й можливість створити нові робочі місця та стимулювати розвиток місцевої економіки», – зазначив професор Тарас Микитин.

Рівненський державний гуманітарний університет, беручи активну участь у таких заходах, демонструє свою відданість принципам сталого розвитку та прагнення зробити свій внесок у вирішення глобальних екологічних проблем.