На базі кафедри практики німецької та французькуої мови факультету іноземної філології РДГУ 23 жовтня 2017 р. відбулася презентація програм Німецької служби академічних обмінів DAAD за участю представника цієї служби Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (м. Луцьк) Andre Böhm для студентів факультету іноземної філології. Студенти, що вивчають німецьку мову, були проінформовані щодо можливості отримати стипендію на навчання в одному з вузів Німеччини.

Також для студентів, які бажають отримати стипендію служби DAAD для навчання у Німеччині, було проведене online-тестування, де вони змогли визначити відповідність свого рівня володіння німецькою мовою Загальноєвропейським Рекомендаціям з мовної освіти.