З жовтня 2017 по лютий 2018 року Левшенюк Володимир Ярославович, доцент кафедри методики викладання фізики і хімії нашого університету, пройшов наукове стажування у Лабораторії лінійного прискорювача Національного центру наукових досліджень Франції (LAL, IN2P3, CNRS – м. Орсе, Франція) під час якого прийняв участь у міжнародному науковому експерименті “UA9/CRYSTAL". Зокрема, під час стажування він займався збором та обробкою даних з детектора космічних мюонів, розробив оптичну систему для калібрування фотопомножувачів та запропонував оптимальну геометрію для експериментальної ємкості, яка планується до встановлення експериментальною групою на суперпротонному прискорювачі (SPS) у CERN (м. Женева, Швейцарія). Як наслідок, робота нашого колеги була гідно оцінена закордонними науковцями і у майбутньому ми маємо надію на більш широку співпрацю згаданих установ з викладачами та студентами нашого університету.

Зауважимо, що це вже не перше подібне стажування нашого співробітника. Так, у 2012 році він також проходив навчання (стажування) у Європейській організації з ядерних досліджень (англ. European Organization for Nuclear Research – CERN; м. Женева, Швейцарія) як викладач і вчитель фізики. А у 2015 році – проходив навчання та сам працював запрошеним лектором в університеті КОЧ (м. Стамбул, Туреччина) за програмою «Теорія і практика STEM-освіти».

При цьому Володимир Ярославович є випускником фізико-технологічного факультету нашого університету, співавтором навчальних посібників з фізики для учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України, має практичний вчительський досвід роботи.

Сьогодні він навчає студентів фізико-технологічного факультету нашого університету методики навчання фізики і основ наукових досліджень.

Спеціальність фізика – це перспективно!

 
 

Back to top