«Василь Сухомлинський у діалозі

з сучасністю»

18 вересня  2018 року

в рамках циклу "Наукові зустрічі"

у науковій бібліотеці РДГУ

відбулася зустріч студентів з викладачами РДГУ,

приурочена 100-річчю від дня народження видатного українського педагога, публіциста, письменника, мислителя В. Сухомлинського.

Цю дату було включено  до Календаря пам’ятних дат, що відзначатиметься на рівні ЮНЕСКО, таке рішення було прийняте на 39 сесії Генеральної конференції цієї міжнародної інституції.

В заході взяли участь студенти педагогічного та психолого-природничого факультетів РДГУ, викладачі кафедр: теорії і методики виховання, педагогіки початкової освіти, педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи.

Ведучі заходу – працівники наукової бібліотеки РДГУ відзначили важливість педагогічної спадщини Василя Сухомлинського для подальшого розвитку освіти, становленню нової української школи. Студенти та викладачі мали можливість ознайомитись з виставкою літератури про життєвий і творчий шлях великого педагога. Також увазі присутніх була представлена  віртуальна виставка «Педагогіка Василя Сухомлинського – педагогіка серця», створена працівниками бібліотеки університету та розміщена на її веб-сайті.

З великою зацікавленістю присутні прослухали виступи науковців РДГУ, які досліджували педагогічну спадщину   В. Сухомлинського:

Петренко Оксани Борисівни, доктора педагогічних наук, професора, завідувачки кафедри теорії і методики виховання;

Шевців Зої Михайлівни, доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки початкової освіти;

Петрук Людмили Петрівни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи;

Малафіїка Івана Васильовича, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи.

Учасники наукової зустрічі