Вже традиційними стали зустрічі представника Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Andre   Böhm  зі студентами факультету іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету.

Цей рік не став винятком, 22.10.2018 лектор DAAD розповів німецькомовним студентам факультету про актуальні та доступні можливості отримати стипендію на навчання в одному з провідних вузів Німеччини або ж отримати змогу взяти участь у літніх мовних курсах.

Для студентів, які бажають отримати стипендію Академічної служби, було проведено online-тестування платформи OnSet для визначення рівня володіння німецькою мовою відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти.

Студент магістратури першого курсу навчання Паюк Владислав зазначає, що заходи такого змісту є цікавими та пізнавальними. Проходження тесту стало  для нього стимулом для більш поглибленого вивчення німецької в подальшому, хоч вона і не є мовою його спеціальності. Запропоновані завдання були змістовними, адже порушують питання сьогодення для сучасної молоді.

Ольга Моргун, студентка 3 курсу додає, що в черговий раз переконалася в можливості, яку має кожен студент, стати успішним, головне прикласти максимум зусиль і бажання у досягненні своєї мети. Такі інформативні зустрічі є важливим досвідом на шляху до опанування німецькою мовою.

Нагадаємо, що факультет іноземної філології вже має стипендіатів Академічної служби DAAD, зокрема у 2017/2018 н.р. двоє студентів, Дейнеко Альона та Сьомик Ірина вибороли право безкоштовно поїхати до Німеччини аби взяти участь у літніх мовних курсах.