7 листопада з нагоди Дня української писемності та мови викладачі кафедри української мови імені професора К. Ф. Шульжука організували для студентства тематичний квест. Узяти участь у цьому інтелектуально-спортивному змаганні, яке проходило в рамках Тижня факультету української філології, зголосилися 5 команд, сформованих зі студентів різних курсів. На кожній локації вони виконували мовні завдання, отримували цікаву інформацію про літературно-меморіальні місця, пов’язані з перебуванням у Рівному відомих письменників Пантелеймона Куліша, Олега Ольжича, Уласа Самчука. У напруженій боротьбі перемогу виборола команда у складі Горобець Олександри (У-52), Поліщук Віти (У-31), Лойко Іванни (У-31), Кречмаровського Івана (У-31), Столярук Анни (У-31).

Яскраві, незабутні враження про квест залишаться в учасників назавжди! А нові знання, отримані під час пізнавально-пошукової мандрівки містом, спонукатимуть вивчати українську мову й літературу.

Фетцова Вікторія, учасниця квесту;
Ричагівська Юлія, доцент кафедри української мови
імені професора К. Ф. Шульжука