24 листопада у Рівненському державному гуманітарному університеті відбувся День відкритих дверей. Гостей університету привітно зустріли представники адміністрації, викладачі та нинішні студенти, які висвітлили можливості професійної підготовки за спеціальностями університету, охарактеризували особливості вступу до вишів у 2019 році.

Звісно, що майбутні студенти цікавились тим, як живуть студенти. Про це розповідали представники студентства, активісти Студентської ради, котрі жваво спілкувались з майбутніми товаришами, підготували для них відеофільм про найкращі та найвеселіші моменти студентського життя, пригощали солодощами з приємними побажаннями, робили фото на пам’ять про цікаву зустріч.

Отримані від зустрічі враження підтвердили висновок – в університеті забезпечується якісна освіта, є можливості реалізувати себе у навчальній, науковій, громадській діяльності.