Працівники Регіонального комплексного Науково-методичного центру інноваційних технологій освітнього процесу РДГУ, професори й викладачі кафедри теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету провели у стінах університету акцію «16 днів проти насилля» у межах Міжнародної акції з 24 листопада по 10 грудня 2018 року.

Особлива увага під час проведення акції приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля, привернення уваги до актуальних для українського народу проблем подолання насильства в сім’ї, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості студентів щодо нетерпимого ставлення до насильства.

1. У дні проведення акції була активізована інформаційно-просвітницька робота, спрямована, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля.

2. Міжнародна акція «16 днів проти гендерно обумовленого насилля» розпочалась з виставки студентських плакатів «Світ без насильства» на педагогічному факультеті РДГУ.

  

3. Студентами 1-го курсу магістратури педагогічного факультету було проведено опитування студентів, викладачів, де головним питанням було: «Хто головний, чоловік чи жінка?», на основі якого було створено відеоролик «Гендерна рівність» та інформаційний інтерактивний стенд.

4. Магістри 1-го року навчання педагогічного факультету спеціальності «013 Початкова освіта» у межах участі в Міжнародній акції «16 днів проти гендерного насилля» 4 грудня 2018 р. провели дискусійну панель «Єднаймося проти насилля» під керівництвом проф. Петренко О. Б. та доц. Баліки Л. М., де було обговорено види насилля, причини та наслідки сімейного насилля.

Відкрив дискусійну панель проректор з навчально-виховної роботи РДГУ доктор технічних наук, професор Петрівський Я. Б.

У межах дискусії студенти представили власні презентації, відпрацювали тренінгові вправи, презентували рольові ігри.

 

 

У дискусії також взяли участь і студенти спеціальності «014 Середня освіта. Фізична культура».

Завершилась дискусійна панель оформленням дерева гендерної рівності.

5. До міжнародного Дня Волонтерства 5 грудня Волонтерський центр «Від серця до серця» кафедри теорії і методики виховання оголосив старт благодійної акції «Подаруй дітям радість», у межах якої проводиться збір коштів, подарунків та речей для дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з обмеженими можливостями.

Back to top