Викладач кафедри економіки та управління бізнесом

Базова освіта: Рівненський державний гуманітарний університет, 2006 р. (економічна кібернетика, економіст).

Національний університет водного господарства та природокористування, 2008 р. (управління персоналом та економіка праці, магістр з управління персоналом та економіки праці).

Наукові профілі:

Google scholar

Orcid

Основні дисципліни, що викладаються: «Інформаційно-комунікаційні технології», «Технологія проектування та адміністрування БД і СД», «Комп’ютерні мережі та телекомунікації», «Прикладна інформатика».

Автор навчально-методичних праць з питань економіки та управління підприємствами, основними з яких є:

1. Вальковець А.С. Інтелектуальний потенціал університету як чинник формування його конкурентних переваг / А.С. Вальковець // Вісник Черкаського державного технологічного університету : збірник наукових праць ЧДТУ. Серія: Економічні науки. – Черкаси, 2018. – С. 101-103 (0,2 д.а.) / Index Copernicus.
  2. Вальковець А.С. Сутність та критерії визначення економічного об’єкта // Вісник Національного університету водного господарства та природокористування : збірник наук. праць. Економіка. Вип. №3(72). – Рівне: НУВГП, 2018. – С. 237-243 (0,4 д.а.).
  3. Вальковець А.С. "Інноваційні методи ведення електронного бізнесу"// Інтеграційна система освіти, науки і виробництва в сучасному інформаційному просторі: матеріали IV міжнар. наук.-практ. конф. 16 листопада 2019 р. Тернопіль : Крок, 2019 – С. 162-167 (0,3 д.а.).
  4. Вальковець А.С. Сутність та критерії визначення економічного об’єкта // Вісник Національного університету водного господарства та природокористування : збірник наук. праць. Економіка. Вип. №3(72). – Рівне: НУВГП, 2018. – С. 237-243 (0,4 д.а.).
  5. Вальковець А.С. «Використання комп’ютерних інформаційних технологій в реалізації бізнес-проектів в умовах COVID-19» // «Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління» : тези доповіді конференції 19.11.2020 року. – ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Полтава, с.12-14
  6. Вальковець А.С. «Використання комп’ютерних інформаційних технологій в реалізації бізнес-проектів в умовах COVID-19» // «Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління» : тези доповіді конференції 19.11.2020 року. – ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Полтава, 2020
  7. Вальковець А.С. "Проблема захисту фінансової інформації в корпоративних системах"// «Сучасні гроші, банківські послуги та фінансові інновації в цифровій економіці», тези доповіді IV Всеукраїнської науково-практичної інтернет конференції студентів, аспірантів і молодих вчених КНЕУ ім.Вадима Гетьмана, 2021
  8. Вальковець А.С. «Інформаційно-комунікаційні технології в управлінні маркетингом персоналу підприємства» // «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції»: тези доповіді Х Міжнародної науково-практичної конференції вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів, НУВГП, 2021