Зав. лабораторіями АІПС кафедри економіки та управління бізнесом.

Базова освіта: Рівненський державний гуманітарний університет, 2006р. (економічна кібернетика, економіст).

Наукові профілі:

Основні дисципліни, що викладаються: «Податкова система України», «Звітність підприємств», «Інформатика і комп’ютерні технології», «Інформаційні системи та технології».

Автор понад 20 наукових, навчально-методичних праць з питань економіки, маркетингу та менеджменту, основними з яких є:

1. Кибукевич С., Липінська Т.В. Особливості «зарплатної» звітності в умовах воєнного стану. Прикладні аспекти інформаційного забезпечення та обґрунтування  технічних і управлінських рішень: матеріали VI  Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих науковців. Рівне: РВВ  РДГУ. -  2022 р.
  2. Липінська Т.В. Загальні засади формування і подачі звітності підприємств в умовах воєнного стану. Прикладні аспекти інформаційного забезпечення та обґрунтування технічних і управлінських рішень: матеріали VI  Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих науковців. Рівне: РВВ  РДГУ. -  2022 р.
  3. Липінська Т.В. «Цифрова трансформація організації підприємницької діяльності: поведінковий аспект». Сучасні тренди поведінки споживачів товарів і послуг: ІІІ Міжнародна науково-практична конференція, 25-26 лютого 2022 р. - Рівне: 2022.
  4. Липінська Т.В. Інтегрована звітність як інструмент забезпечення ефективного управління підприємством. Сучасні тенденції розвитку фінансових та інноваційно-інвестиційних процесів в Україні. Матеріали ІV Міжнародної науково-практичної конференції 12 березня 2021 року: збірник наукових праць – Вінниця: ВНТУ, 2021р.
  5. Липінська Т.В. Проблематичні аспекти складання фінансової звітності підприємств. Прикладні аспекти інформаційного забезпечення та обґрунтування технічних і управлінських рішень: матеріали V  Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих науковців. Рівне: РВВ  РДГУ. -  2021р.
  6. Липінська Т.В. Інформаційно-комунікаційні технології як сучасний засіб навчання в освіті. Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів: Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих науковців, 25 жовтня 2021 р.: – Рівне: РДГУ, 2021. – с. 212-215
  7. Липінська Т.В. Податкова система України: нововведення та перспективи розвитку. Прикладні аспекти інформаційного забезпечення та обґрунтування технічних і управлінських рішень: IV  Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих науковців. Рівне: РВВ  РДГУ, 2020 р.
  8. Липінська Т.В. Транспортний податок: зарубіжний досвід та українські особливості. Наука, освіта, суспільство очима молодих: XII Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих науковців. Рівне: РДГУ. 2019 р.
  9. Липінська Т.В. Адміністрування єдиного соціального внеску в Україні з урахуванням зарубіжного досвіду. Наука, освіта, суспільство очима молодих: VII Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих науковців. Ч. 2. Рівне, 2014. С.168-170.
  10. Липінська Т.В. Механізм функціонування системи збору та особливості адміністрування єдиного соціального внеску. Формування ефективної моделі управління підприємствами, установами та організаціями: І науково-практична Інтернет-конференція. Рівне.: РДГУ, 2014. С. 87-88
  11. Липінська Т.В. Формалізація процесу утримання на нарахування єдиного соціального внеску. Економіка та інформаційні технології: Збірник наукових праць кафедри економічної кібернетики. В. 7. Рівне: РДГУ, 2013. С.14-20
  12. Липінська Т.В. Аналіз загальної структури нової системи соціального страхування в Україні. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування. С. 147-154.