Доцент кафедри економіки та управління бізнесом

Базова освіта: Рівненський державний гуманітарний університет, 2006 р. (економічна кібернетика, економіст).

Науковий ступінь: кандидат економічних наук, 2012 р. (спеціальність 08.00.11  – методи, моделі та інформаційні технології в економіці, тема дисертації «Моделювання впливу інтелектуального капіталу на економічний розвиток»).

Вчене звання: доцент кафедри  економічної кібернетики, 2015 р.

Наукові профілі:

Orcid

Google scholar

Основні дисципліни, що викладаються: «Системи прийняття рішень», «Інтелектуальний аналіз даних», «Конфігурування інформаційних систем», «Інформаційні системи та технології обліку», «Аналіз та візуалізація даних».

Автор понад 30 наукових, навчально-методичних праць з питань економіки та управління підприємствами, основними з яких є:

1. Юськів Б. М., Хомич С. В. «Гібридна війна» Росії в Україні та використання медіа-пропаганди у політичному дискурсі. Studia Slawistyczne. Etnolingwistyka i komunikacja międzykulturowa / Red. O.Tyszczenko; Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Lublin: KUL, 2018. С.249-265.
  2. Yuskiv B., Khomych S. Migracja w Polsce. Obraz medialny na przykadzie materiałów z dziennika „Rzeczpospolita”. Na pograniczach. Reflekcje o społeczeństwie i kulturze / Red. naukowa P.Frączek, J.-K.Karolczuk. Sanok: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, 2018. S.87-105.
  3. Yuskiv B., Khomych S. Ukraińsko-rosyjski konflikt na wscho dzie Ukrainy a propaganda w mediach rosyjskich. Na pograniczach. Kultura – literature - media / Red. naukowa A.Chudzik, R.Lipelt. Sanok: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, 2017. S.173-191.
  4. Хомич С.В., Юськів Б. М. Роль медіа-пропаганди в умовах «гібридної війни». Актуальні проблеми міжнародних відносин. 2017. Вип. 132. С.27-43.
  5. Хомич С.В. Аналіз економічного потенціалу територіально-адміністративних одиниць Рівненської області на основі кластерних моделей. Інвестиції: практика та досвід. 2015. № 18. С.59-63.