Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір школярів, студентів та аспірантів для участі в Онлайн школі EU Study Days-2024.

Кінцевий термін подачі заявок: 23:00, 20 липня 2024 року.

Навчання триватиме з 5 серпня до 8 жовтня 2024.

Хто може стати учасником?

-       студенти останніх курсів бакалаврату та студенти магістратури українських університетів денної форми навчання, аспіранти. Вік - до 25 років.

Що чекає на слухачів EU Study Days?

-       10 навчальних модулів про історію ЄС, його інституції, цінності, політики, європейську інтеграцію України тощо. Програма включає лекції від українських та європейських експертів, онлайн вебінари та інтерактивні заняття.

-       Реалізація мікропроєктів, спрямованих на поширення інформації про цінності та політики ЄС, ідеї європейської інтеграції.

-       Сертифікат про проходження програми із зазначенням тривалості навчання, кількості годин, переліку модулів, для студентів - кількості кредитів ЄКТС.

-       Участь в EU Study Days Offline School для 20 найактивніших та найуспішніших учасників з числа студентів та аспірантів.

Для участі потрібно:

для студентів та аспірантів: https://bit.ly/eustudydays_students_06_2024

-       У разі успішного відбору за заявками - пройти онлайн-тестування на платформі EU Study Days https://www.eustudydays.in.ua/

Більше інформації на сторінці проєкту:

https://www.eustudydays.in.ua/2024/06/10/novyj-nabir-na-navchannya-v-onlajn-shkoli-eu-study-days-2024-2/

Долучайтесь до EU Study Days 2024 та зробіть крок назустріч новим знанням!

Back to top