28.09.2024 р. в.о. ректора Рівненського державного гуманітарного університету Роман Павелків, декан факультету ДКМТФ Ірина Юхименко-Назарук та завідувач кафедри економіки та управління бізнесом Тетяна Панюк стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції "Підготовка дисертацій в умовах воєнного стану: актуальні питання та шляхи їх вирішення" організовану Науково-дослідним інститутом публічного права, м. Київ в особі Андрія Боровика. На конференції були присутні провідні науковці України, які у формі дискусії обговорили актуальні питання підготовки дисертацій в умовах воєнного стану. Про особливості вступу у аспірантуру для здобуття освітнього рівня Доктор філософії у 2024 році та особливості підготовки дисертаційних досліджень здобувачами освіти в РДГУ виступив з доповіддю Роман ПАВЕЛКІВ.