Кандидат філологічних наук, доцент.

Викладає дисципліни:

«Історія української літератури (кінець ХІХ – початок ХХ ст.)», «Польська література»,  «Актуальні проблеми літературознавства», «Сучасна українська література: феміністичні проекції», «Література початку ХХІ століття: постаті і тексти»

Коло наукових інтересів:

феміністична критика, жіноча проза, сучасна українська література, українське жіноче письменство у контексті  світового

Останні публікації:

• Крупка М.А. Ранній український модернізм. Навчально-методичний посібник з курсу «Історія української літератури кінця ХІХ – початку ХХ століття» – Рівне, 2018. – 215 с.
  • Крупка М.А. У кожного покоління своя війна: образ жінки-солдата в сучасній літературі // Вісник Львівського університету. Серія філологічна. –  Вип.67. Ч. 1. – Львів: Вид-во ЛНУ ім. І. Франка, 2018.  – С.251-260.
  • Крупка М.А. Традиційний світ Волині у художній рецепції Галини Журби // Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: Серія «Філологія»: науковий журнал. – Вип. 4(72). – Острог : Вид-во НаУОА, 2018. – С.152-154. (Index Gopernicus)
  • Крупка М.А. Художнє осмислення історії у контексті міжкультурних взаємин (на прикладі роману Лесі Степовички «Шлюб із кухлем пільзенського пива») // Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Філологія»: науковий журнал. – Вип.65. – Острог : Вид-во НаУОА, 2017.– С.47-51.
  • Крупка М.А. Конструювання памʼяті про Другу світову війну в літературному просторі Східної Європи: жіночий погляд / М. Крупка // Наукові праці Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки. – Вип.45. – Кам'янець-Подільський : Аксіома, 2017. – С. 133-138. (Index Gopernicus);
  • Крупка М.А. Приватні виміри мілітарної історії у романі Тетяни Белімової «Вільний світ» // Мандрівець. – 2016. – № 4. – С.42-47.
  • Крупка М.А. Між родиною та державою: визвольна боротьба крізь призму жіночого досвіду (на матеріалі роману Оксани Забужко «Музей покинутих секретів») // Літературознавчі студії. Наукове видання. – Вип. 47. – Київ : КНУ ім.Т.Шевченка, 2016.– С. 173-182.