У листопаді 2016 кафедрою міжкультурної комунікації  та історії світової літератури було одноголосно прийнято рішення про проведення II Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми літературознавчої термінології».  Цю наукову подію викладачі кафедри приурочили до 25-річчя факультету іноземної філології. І ось днями, за дієвої підтримки ректорату, деканату факультету іноземної філології та особисто декана проф. Г. І. Ніколайчук науковий форум відбувся.

У порівнянні із першою конференцією представництво учасників значно зросло. Поряд із провідними фахівцями у галузі літературознавства та мовознавства з України (проф. Червінська О. В., м. Черкаси, проф. Оляндер Л. К., м. Луцьк, проф. Астрахан Н. І., м. Житомир, проф. Моклиця М. В., м. Луцьк, проф. Ковпік С. І., м. Кривий Ріг та ін.) участь у конференції взяли науковці з інших країн: Польщі, Білорусі, Росії, Узбекистану та ін. Зусиллями кафедри та деканату було видано збірник наукових праць, організовано культурно-дозвіллєву програму, презентовано здобутки факультету за 25-річну історію його існування та розвитку.

k_1
k_2