к.е.н., проф., завідувач кафедри економічної теорії РДГУ

Освіта:

У 1982 році закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка (спеціальність «Політична економія»).

В 2019-2020 н.р. пройшла підвищення кваліфікації (стажування) у кількості 180 год. на кафедрі аналітичної економіки та природокористування Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (свідоцтво №005/20).

У липні 2020 року пройшла міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар), Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян (сертифікат ES №0086/2020).

Науковий ступінь: кандидат економічних наук, тема дисертації: «Проблеми стимулювання праці в нових умовах господарювання», 1990.

Вчене звання: доцент кафедри економічних теорій

Посилання на наукові профілі:

ORCID https://orcid.org/0000-0003-4441-4814

Scopus https://www.scopus.com/search/form.uri?display=basic

Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=list_works&hl=uk&user=AQ46Kq8AAAAJ

Основні дисципліни, що викладає: «Економічна теорія», «Економіка», «Розміщення продуктивних сил».

Основні наукові, навчально-методичні праці за останні 5 років:

1. Заглинська Л.В. Основи розвитку системи відносин зайнятості населення України / Л.В. Заглинська, А.О. Заглинський // Науковий вісник Ужгородського університету. Серія „Економіка”. Випуск 1(51) – Ужгород, 2018. – С.38-43. (міжнародна індексація: Index Copernicus).
  2. Заглинська Л.В. Підприємництво як категорія самозайнятості населення / Л.В. Заглинська, А.О. Заглинський // Науковий вісник Ужгородського університету. Серія „Економіка”. Випуск 1(53) – Ужгород, 2019. – С.13-19. (міжнародна індексація: Index Copernicus).
  3. Заглинська Л.В. Особливості розвиту підприємництва у рівноважній і нерівноважній економічних системах / Л.В. Заглинська, А.О. Заглинський // Збірник наукових праць ”Вісник Волинського інституту економіки та менеджменту”. Випуск №23, 2019р. – С. 52-65.
  4. Економічна теорія: методичний посібник з підготовки до семінарських занять та самостійної роботи для студентів спеціальності: 028 «Менеджмент соціо-культурної діяльності» денної та заочної форми навчання. Рівне: РДГУ, 2019. 68с.
  5. Економіка спорту: методичний посібник з підготовки до семінарських занять та самостійної роботи для студентів спеціальностей: 014 «Середня освіта (Фізична культура)» та 017 «Фізична культура і спорт» денної та заочної форми навчання. Рівне: РДГУ, 2019. 44с.
  6. Заглинська Л.В., Заглинський А.О. Розвиток класичної парадигми нагромадження багатства. AREA NAUKI kwartalne miedzynarodowe czasopismo naukowe, Lublin, Polska, 2020. №1(7) – Р.120-130.
  7. Заглинський А.О., Заглинська Л.В. Методологічні аспекти аналізу об’єкта. Scientific Collection «InterConf», (52): with the Proceedings of the 1 st International Scientific and Practical Conference «International Scientific Discussion: Problems, Tasks and Prospects» (April 21-22, 2021). Brighton, Great Britain: A.C.M. Webb Publishing Co Ltd., 2021. Р.24-36. (міжнародна індексація: Index Copernicus)
  1. Заглинська Л.В., Лукомська О.І. Проблеми вдосконалення економічної освіти в умовах глобалізації. Проблеми інтеграції освіти, науки та бізнесу в умовах глобалізації: матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, 8 жовтня 2021р. Київ, КНУТД, 2021р.С. 110-111
  1. Заглинський А.О., Заглинська Л.В. Проблеми системного аналізу господарської діяльності. Маркетинг і логістика у становленні цифрової економіки України: монографія/ за наук. редакцією Є.В. Крикавського, О.В. Дейнеги Львів- Рівне: О. Зень. 2022. 310 с. (с. 5-16).
  2. Заглинська Л. В., Лукомська О. І. Генезис та сучасні проблеми економічної освіти в Україні / Л. В. Заглинська, О. І. Лукомська // Постметодика. – Полтава, 2022. – № 1– 2 (137–138), – С. 49–52.
  3. Заглинська Л.В., Лукомська О.І. Криза споживацького суспільства як системна криза чинної парадигми суспільно-економічного розвитку. Сучасні тренди поведінки споживачів товарів та послу: матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, 25-26 лютого 2022р, Рівне, Україна. С. 21-23.
  4. Лукомська О. І., Заглинська Л. В. Особливості організації ланцюгів постачання у воєнний час. Ланцюги постачання: маркетингові та логістичні рішення : монографія / За наук. ред. Є.В.Крикавського, О.В. Дейнеги. Львів-Рівне: О.Зень, 2023.С.83-90.
  5. тези:
    Zahlynska L., Lukomska O. Efficient logistics as an economic factor development in modern realities of Ukraine // Modern research in world science. Proceedings of the 11th International scientific and practical conference. SPC “Sci-conf.com.ua”. Lviv, Ukraine. 2023. Pp.1244-1248.

Методичні матеріали:

1. Методичні рекомендації для вивчення навчальної дисципліни «Мікроекономіка» для здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 073 Менеджмент /Рівненський державний гуманітарний університет; уклад. Лукомська О.І., Заглинська Л.В.-Рівне: РДГУ, 2022-54с. (2 д.а)
  2. Методичні рекомендації з підготовки до семінарських занять з навчальної дисципліни «Економіка» для здобувачів вищої освіти денної форми навчання /Рівненський державний гуманітарний університет, уклад. Заглинська Л.В.- Рівне: РДГУ, 2022.-49с. (2 д.а.).