к.е.н., викладач кафедри економічної теорії РДГУ

Освіта: Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка (спеціальність «Економіка підприємств» 2014)

Посада: викладач

Науковий ступінь: канд. економ. наук

Тема дисертації  на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук «Екологічний менеджмент у забезпеченні конкурентоспроможності підприємств», 2019.

Основні навчальні дисципліни, які викладає: «Економічна теорія», «Економіка».

Основні наукові, навчально-методичні праці за останні 5 років:

1. Купалова Г.І., Демяненко К.А. Екологічний менеджмент як інструмент підвищення конкурентоспроможності підприємств: монографія. – К.: ФОП Ямчинський О.В., 2020. 186с.
  2. Halyna I. Kypalova, Tatyana M.Artyukh, Liudmyla.M. Bykharina. Nataliia V.Goncharenko and Kateryna A.Demianenko. Assessment of Competitiveness of Confectionery Enterprises for the Needs of Ecological Management. Management Systems in Production Engineering. 2022, Volume 30, Issue 1, pp.27-37 (Scopus,Web of Science)