Мартинюк Галина Валентинівна - кандидат хімічних наук, доцент

Тема кандидатської дисертації: «Фізико-хімічні властивості спряжених поліаміноаренів з діелектричними полімерними матрицями»

Тема докторської дисертації: "Фізико-хімічні основи формування полімерних композиційних наноматеріалів з контрольованими функціональними властивостями"

Сфера наукових інтересів: вивчення фізико-хімічних властивостей електропровідних композиційних полімерних матеріалів на основі високомолекулярних матриць , що пов’язано з розвитком нових галузей науки і техніки, зокрема, нанотехнологій, засобів відображення інформації, сенсорики, перетворювачів енергії нового типу, моніторингом стану довкілля.

Викладає навчальні дисципліни:

• Загальна та неорганічна хімія,
  • Аналітична хімія,
  • Органічна та біоорганічна хімія,
  • Відновлювані джерела енергії

Народилась 24 серпня 1965року.

Освіта: 1982-1987рр.: Львівський державний університет імені Івана Франка, Львів, Україна, хімічний факультет, фізична та колоїдна хімія.

Мартинюк Галина Валентинівна – кандидат хімічних наук зі спеціальності «фізична хімія», доцент кафедри екології, географії та туризму Рівненського державного гуманітарного університету, керівник гуртка «Хімія» Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

Тема дисертаційної роботи: ”Фізико-хімічні властивості композитів спряжених поліаміноаренів з діелектричними полімерними матрицями” (2008р).
Науковий керівник: Аксіментьєва Олена Ігорівна, доктор хімічних наук, головний науковий співробітник кафедри фізичної та колоїдної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка.

2011р. – вчене звання: доцент кафедри методики викладання фізики та хімії Рівненського державного гуманітарного університету.

Автор близько 100 наукових робіт, в тому числі 2-х навчальних посібників з грифом МОН, 1 монографії, 60 статей та 2-х авторських свідоцтв на винаходи.

Області наукових пріоритетів: фізико-хімія електропровідних полімерів, фізико-хімія наповнених епоксидних композитів, гібридні нанокомпозити

Як науковий керівник гуртка «Хімія» Рівненської Малої академії наук учнівської молоді підготувала понад 30 призерів ІІ та 6 призерів Ш етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Один із учнів - Корень Ярослав захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 02.00.04 «фізична хімія»

Нагороди та відзнаки:
Нагрудний знак «Відмінник освіти України» (1992 р.)
Почесна грамота Рівненської обласної державної адміністрації (2014 р.)

Тема докторської дисертації «Фізико-хімічні основи формування полімерних композиційних наноматеріалів з контрольованими функціональними властивостями».