Нечипорук Любов Іванівна народилася в с. Малі Телковичі  Володимирецького району Рівненської обл.

В 1975 р.закінчила Рафалівську середню загальноосвітню школу-інтернат. З 1975 р. по 1979 р. навчалася в Рівненському державному педагогічному інституті за спеціальністю «російська мова і література». Працювала на посаді вчителя в Малотелковицькій середній загальноосвітній школі, в дитячих садках № 21, №55 м. Рівне, Рівненській українській гімназії. З 2005р. – викладач кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та  соціальної роботи.

В 2009 р. захистила  кандидатську дисертацію «Соціально-педагогічні  засади формування моральної культури старшокласників  засобами  ноосферної освіти», з 2012 р. – доцент кафедри.

Коло наукових інтересів: ноосферні орієнтири соціокультурного розвитку суспільства, соціальні проблеми  сьогодення.

Дисципліни, які викладає:

• Соціальна педагогіка
  • Соціальна робота
  • Вступ до спеціальності «соціальна робота»
  • Методи соціально-педагогічної діяльності
  • Волонтерська діяльність
  • Історія і теорія соціально-педагогічної діяльності
  • Соціальна педагогіка в системі освіти
  • Актуальні проблеми соціальної педагогіки
  • Соціальна робота в громаді
  • Педагогіка

Автор понад 60 публікацій