кандидат географічних наук, професор

Освіта:  Львівський державний університет ім. І. Франка (викладач біології та хімії, 1974р.).

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук: «Екологічна оцінка та екологічні нормативи якості води річок Рівненської області» (захист у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2002 році).

Відмінник освіти України, почесний член Союзу обдарованої молоді України, член Українського географічного товариства. Підготувала 7 переможців Всеукраїнських студентських олімпіад, 4 переможці наукових робіт з екології, 1-з біології. Має призера  І, ІІ та ІІІ етапів конкурсу науково-дослідницьких робіт з біології  учнів-членів МАН України. Підготувала 2 кандидатів біологічних наук. Володар сертифікату екологічного аудитора. Пройшла стажування в Університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської м. Люблін (Польща) (у 2019 р.).

Працює на кафедрі з 2014 року (кафедра екології 2001-2013 р.).

Дисципліни: біоіндикація, біорізноманіття, основи заповідної справи, популяційна біологія, концепції сучасного природознавства.

Автор 169 наукових та методичних праць, 1 монографії.