Відділ охорони праці, техніки безпеки та охорони здоров'я є одним з основних структурних підрозділів університету, створений в 2020 році. У відділі працює 5 спеціалістів: начальник відділу, провідний інженер з охорони праці, інженер з охорони праці, інженер з пожежної безпеки та фельдшер здоров пункту.

Всі спеціалісти пройшли навчання та перевірку знань згідно вимог чинного законодавства. Працівники відділу виконують вимоги правових актів з охорони праці. В даний час розробляють алгоритми дій працівників, здобувачів освіти при виявленні захворювання на COVID-19, ведуть роз'яснювальну роботу, проводяться перевірки по дотриманню всіх вимог та використання індивідуальних засобів захисту. Відділ співпрацює зі всіма структурними підрозділами університету.

>>>>>>> ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА <<<<<<<

м. Рівне, вул. Пластова, 29-А

тел. (0362) 63-32-77

2019 рік

Відділ є структурним підрозділом Рівненського державного гуманітарного університету, метою роботи якого є налагодження зв'язків із регіональними засобами масової інформації, забезпечення інформаційної відкритості РДГУ.

Основні завдання та функції відділу

• Формує і координує вихідні інформаційні потоки про РДГУ;
  • Збирає, систематизує та аналізує матеріали міських, регіональних, всеукраїнських ЗМІ про діяльність Університету;
  • Організовує інформаційне забезпечення заходів, запланованих до проведення в Університеті;
  • Здійснює підготовку та розповсюджує офіційні заяви, коментарі, довідкові, інформаційні, аналітичні, рекламні матеріали щодо діяльності Університету;
  • Здійснює підготовку висновків і пропозицій, спрямованих на забезпечення більш ефективної інформаційної діяльності Університету.

Працівники відділу

Якимчук Анастасія Володимирівна – провідний психолог.

Разумник Денис Володимирович – провідний інженер.

Пікула Микола Миколайович – начальник відділу зв’язків з громадськістю.

м. Рівне, вул. С.Бандери, 12, 3 поверх каб. 37

т. 63-45-64

Положення про тендерний комітет

Інформація про державні закупівлі

Тендерний комітет  Рівненського державного гуманітарного університету створено для організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Метою створення комітету є організація та проведення процедур закупівель на засадах колегіальності та неупередженості. У своїй діяльності тендерний комітет керується Положенням про тендерний комітет, затвердженого наказом ректора Рівненського державного гуманітарного університету від 23.08.2016 р. №138-01-01, Законом «Про публічні закупівлі».

Склад тендерного комітету:

Голова Тендерного комітету:

Проф.  Постоловський Руслан Михайлович

Члени Тендерного комітету:

Проректор - Гавриш Володимир Степанович

Головний бухгалтер - Андрощук Марія Семенівна

Начальник планово-фінансового відділу - Мельник Вікторія Вікторівна

Начальник відділу інформаційного та мережевого забезпечення - Садовець Ольга Федорівна

Начальник юридичного відділу - Беламут Сільвія Михайлівна

Секретар Тендерного комітету: