Всеукраїнська олімпіада РДГУ
для професійної орієнтації вступників

на основі
повної загальної середньої освіти

зі спеціальностей, визначених Правилами прийому до РДГУ в 2019 році:
Вітаємо всіх учасників із успішним завершенням Олімпіади

Здобуті Вами результати будуть відображені у сертифікатах учасників Олімпіади.

Сертифікати Ви зможете отримати з 2 травня 2019 року з 9-00 до 15-00
за адресою: м. Рівне, вул. Пластова, 31, кабінет 110,
кафедра інформатики та прикладної математики.

Для зручності просимо завчасно повідомити про дата і час приходу за сертифікатом
за тел. 0673621961.

Бажаємо всього найкращого!

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ АБIТУРIЕНТІВ !

РIВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ОГОЛОШУЄ НАБІР СЛУХАЧІВ
НА ПIДГОТОВЧI КУРСИ ДО ВСТУПУ У ВНЗ

• Завдання курсів – ефективна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та успішного проходження вступних конкурсів до вищих навчальних закладів України.
  • Навчання проводиться з предметів : українська мова, українська література, історія України, математика, фізика, біологія, географія, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова.
  • Заняття на курсах проводяться у вихідні дні суботу і неділю до кінця навчального року. Початок занять – о 9 год. 30 хв.
  • Особи, які пройшли повний курс навчання на підготовчих курсах, при поданні документів для вступу до РДГУ мають право додатково отримати до 10 балів. Порядок обчислення додаткового бала встановлюється правилами прийому ВНЗ.
  • Базова вартість навчання : 200 гривень в місяць за один предмет. Діє гнучка система знижок.

Адреса: м. Рівне, вул. Пластова, 31, кабінет 110, кафедра інформатики та прикладної математики РДГУ.
Контактний телефон : 067–362–19–61.